Epson Roller Assembly Kit
In Stock
Roller Assembly Kit
- We give you a dedicated account manager with every order.
- We welcome single and bulk orders. Get fast delivery each time.
- We can offer installation and configuration on orders.
- We care, get great pricing and great customer service.
- Any further questions, get in touch on 01933 837600.
Additional information
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Country of origin | China |
| Compatibility | – GT-S85- Epson GT-S85N- Epson GT-S80N- Epson GT-S80- Epson GT-S55N- Epson GT-S55- Epson GT-S50N- Epson GT-S50 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 52 mm |
| Package depth | 105 mm |
| Package height | 69 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Page yield | 100000 pages |







