Epson Standard Capacity Imaging Cartridge Magenta 5k
In Stock
Standard Capacity Imaging Cartridge Magenta 5k
- We give you a dedicated account manager with every order.
- We welcome single and bulk orders. Get fast delivery each time.
- We can offer installation and configuration on orders.
- We care, get great pricing and great customer service.
- Any further questions, get in touch on 01933 837600.
Additional information
| Weight | 1.38 lbs |
|---|---|
| Type | Original |
| Printing colours | Magenta |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | AcuLaser C3800NAcuLaser C3800DTNAcuLaser C3800DN |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Weight | 1.3 kg |
| Package width | 140 mm |
| Package depth | 370 mm |
| Package height | 220 mm |
| Package weight | 1.45 g |
| Print technology | Laser printing |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Products per pallet | 84 pc(s) |
| Colour toner page yield | 5000 pages |
| Products per pallet layer | 12 pc(s) |







