Epson Return High Capacity Toner Cartridge Black 23.7k
In Stock
Return High Capacity Toner Cartridge Black 23.7k
- We give you a dedicated account manager with every order.
- We welcome single and bulk orders. Get fast delivery each time.
- We can offer installation and configuration on orders.
- We care, get great pricing and great customer service.
- Any further questions, get in touch on 01933 837600.
Additional information
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Epson WorkForce AL-M400DNEpson WorkForce AL-M400DTNEpson WorkForce AL-M400DN |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 23700 pages |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Country of origin | Japan |
| Package width | 124 mm |
| Package depth | 307 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package weight | 0.728 g |
| Print technology | Laser printing |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Products per pallet (UK) | 144 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |









