Epson Transfer Unit 150K
In Stock
Transfer Unit 150K
- We give you a dedicated account manager with every order.
- We welcome single and bulk orders. Get fast delivery each time.
- We can offer installation and configuration on orders.
- We care, get great pricing and great customer service.
- Any further questions, get in touch on 01933 837600.
Additional information
| Weight | 3.32 lbs |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Country of origin | China |
| Compatibility | The models below are compatible with one or more items in this range. For more details, please refer to the links below or the manual for your product.WorkForce AL-C500DXNWorkForce AL-C500DTNWorkForce |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 3.54 g |
| Package width | 232 mm |
| Package depth | 517 mm |
| Package height | 450 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |







