HP LaserJet Extension Tray Cover
In Stock
LaserJet Extension Tray Cover
- We give you a dedicated account manager with every order.
- We welcome single and bulk orders. Get fast delivery each time.
- We can offer installation and configuration on orders.
- We care, get great pricing and great customer service.
- Any further questions, get in touch on 01933 837600.
Additional information
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Compatibility | HP LaserJet Enterprise M607n K0Q14A, HP LaserJet Enterprise M607dn K0Q15A, HP LaserJet Enterprise M608n K0Q17A, HP LaserJet Enterprise M608dn K0Q18A, Enterprise M609dn K0Q21A, HP LaserJet Enterprise M |
| Country of origin | China |
| Package width | 433 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 102 mm |
| Package weight | 322 g |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Width | 91.5 mm |
| Depth | 425 mm |
| Height | 92 mm |
| Weight | 214 g |
| Products per pallet | 240 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 60 pc(s) |
| Pallet gross weight | 91 kg |
| Pallet weight (imperial) | 90.8 kg (200.1 lbs) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1198.9 x 1000 x 1119.9 mm (47.2 x 39.4 x 44.1") |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 1000 x 1120 mm |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| UNSPSC-code | 39121302 |








