HP LaserJet 220V User Maintenance Kit
In Stock
LaserJet 220V User Maintenance Kit
- We give you a dedicated account manager with every order.
- We welcome single and bulk orders. Get fast delivery each time.
- We can offer installation and configuration on orders.
- We care, get great pricing and great customer service.
- Any further questions, get in touch on 01933 837600.
Additional information
| Weight | 4.04 lbs |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Product colour | Black |
| Compatibility | LaserJet P4014, P4015, P4515 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 499.9 mm |
| Package height | 237 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Product type | Maintenance kit |
| Page yield | 225000 pages |
| Width | 492 mm |
| Depth | 237 mm |
| Height | 349 mm |
| Weight | 3.31 kg |
| Package length | 35 cm |
| Dimensions (WxDxH) | 492 x 237 x 349 mm |










