HP Officejet Enterprise Ink Collection Unit
In Stock
Officejet Enterprise Ink Collection Unit
- We give you a dedicated account manager with every order.
- We welcome single and bulk orders. Get fast delivery each time.
- We can offer installation and configuration on orders.
- We care, get great pricing and great customer service.
- Any further questions, get in touch on 01933 837600.
Additional information
| Weight | 1.06 lbs |
|---|---|
| Product colour | Black, Grey |
| Compatibility | HP LaserJet Flow M577 HP PageWide Enterprise 556, 586, E58650 |
| Package weight | 1.05 kg |
| Package width | 346.1 mm |
| Package depth | 244.5 mm |
| Package height | 187.3 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Product type | Waste container |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Width | 280 mm |
| Depth | 158 mm |
| Height | 98 mm |
| Weight | 660 g |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182399699 |
| Pallet gross weight | 1.05 g |












