Lenovo GXH1C97869 mouse pad Gaming mouse pad Black, Blue
In Stock
Legion Gaming Control Mouse Pad XXL
- We give you a dedicated account manager with every order.
- We welcome single and bulk orders. Get fast delivery each time.
- We can offer installation and configuration on orders.
- We care, get great pricing and great customer service.
- Any further questions, get in touch on 01933 837600.
Additional information
| Weight | 0.6 lbs |
|---|---|
| Product colour | Black, Blue |
| Surface coloration | Image |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Wrist rest | No |
| Material | Microfibre |
| Width | 900 mm |
| Depth | 400 mm |
| Weight | 433 g |
| Thickness | 2 mm |






