Lenovo Windows Server 2016 Standard ROK Reseller Option Kit (ROK) 1 license(s)
In Stock
Windows Server 2016 Standard ROK, MultiLang
- We give you a dedicated account manager with every order.
- We welcome single and bulk orders. Get fast delivery each time.
- We can offer installation and configuration on orders.
- We care, get great pricing and great customer service.
- Any further questions, get in touch on 01933 837600.
Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Software type | License |
| License quantity | 1 license(s) |
| License type | Reseller Option Kit (ROK) |
| Language version | Multilingual |
| Minimum RAM | 0.5 GB |
| 64-bit computing | Yes |
| Minimum storage drive space | 32 GB |
| Minimum processor speed | 1.4 GHz |
| Recommended RAM | 2048 MB |
| Reseller Option Kit (ROK) | Yes |


