HP Wired Desktop 320K Keyboard
In Stock
Wired Desktop 320K Keyboard
- We give you a dedicated account manager with every order.
- We welcome single and bulk orders. Get fast delivery each time.
- We can offer installation and configuration on orders.
- We care, get great pricing and great customer service.
- Any further questions, get in touch on 01933 837600.
Description
Pro-class productivity for your workspace
Work efficiently and enhance your everyday productivity with the comfortable, reliable HP Wired Desktop 320K Keyboard.
Additional information
| Weight | 0.62 lbs |
|---|---|
| Recommended usage | Office |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Numeric keypad | Yes |
| Backlight | No |
| Product colour | Black |
| Keyboard style | Straight |
| Wrist rest | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Cable length | 1.8 m |
| Mouse included | No |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 50 °C |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 426.2 x 110.9 x 16.7 mm |
| Keyboard weight | 413 g |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| Pointing device | No |
| Power source type | USB |
| Weight | 413 g |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 194721888174; (ABU) 194721888280 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194721888174, 194721888280 |
| Country of origin | China |
| HP segment | Business |
| Depth | 110.9 mm |
| Height | 16.7 mm |
| Width | 426.2 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| UNSPSC-code | 43211706 |


















