Lenovo ZG38C05197 mobile device keyboard Pogo Pin Black
In Stock
Keyboard Pack for Tab P12
- We give you a dedicated account manager with every order.
- We welcome single and bulk orders. Get fast delivery each time.
- We can offer installation and configuration on orders.
- We care, get great pricing and great customer service.
- Any further questions, get in touch on 01933 837600.
Description
The ultimate combo for entertainment and productivity, the Tab P12 Keyboard functions as both a keyboard and a hands-free stand. Browse the web, finish your research paper, then take a break from obligations and prop up your tablet for some guilt-free streaming.
Additional information
| Weight | 0.98 lbs |
|---|---|
| Pointing device | Touchpad |
| Numeric keypad | No |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | Tab P12 |
| Product colour | Black |
| Cover | Yes |
| Certification | RoHS |
| Connectivity technology | Docking |
| Device interface | Pogo Pin |
| Power source | Dock |
| Width | 195.5 mm |
| Weight | 588 g |





